Ile Bagażu Mogę Zabrać?

Jesteśmy świadomi, jak ważne dla naszych pasażerów jest przewożenie ich rzeczy i dlatego chcemy zapewnić jak najlepszą i najwygodniejszą dla nich opcję przewozu bagażu.

Wszyscy pasażerowie korzystający z naszych usług przewozowych, zarówno jadący z Polski do Anglii, jak i z Anglii do Polski, mają prawo przewieźć maksymalnie dwie sztuki bagażu o łącznej wadze do 50 kg. Do tego dozwolony jest jeden bagaż podręczny, taki jak torba lub mały plecak.

Jeśli potrzebujesz zabrać więcej bagażu, możesz zabrać dodatkową torbę lub walizkę za opłatą, którą ustala kierowca na miejscu po stwierdzeniu faktycznej ilości nadbagażu. Jest to rozwiązanie elastyczne i dostosowane do potrzeb każdego z naszych Klientów.

Zależy nam na tym, aby podróż z naszą firmą była dla naszych pasażerów jak najwygodniejsza i bezpieczna. Dlatego proponujemy opcję przewozu dodatkowego bagażu za opłatą, dzięki której pasażerowie mają możliwość zabrania większej ilości swoich rzeczy.

Wierzymy, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają bezpiecznego i wygodnego sposobu transportu dla siebie i swojego bagażu.

Scroll to Top